עו"ס עינת קולמן – כי המדינה צריכה טיפול סוציאלי

חברות וחברים יקרות ויקרים,

הנני בת 45 נשואה+2 ילדים מקסימים ,מנכ"לית "קולמן לגיל השלישי" בעל תואר שני במנהל עסקים ומתמחה בייעוץ אישי ומקצועי לאוכלוסיית הגיל השלישי ולארגונים המעניקים שירותים לגיל השלישי.

לאור התדירות הגבוהה שבארצנו יש בחירות, הנני בעלת ניסיון בכמה מערכות בחירות.

(חבל שכל כך הרבה מיליארדים נשפכים לפח בכל מערכת בחירות ולא לאזרחים שבאמת נזקקים לכך)

כאשר ב 2 ממערכות הבחירות כהנתי כיו"ר מפלגת ישראליסט – זכויותינו בקולנו כדי לקדם את הצדק החברתי בארצנו ,בבחירות  האחרונות הייתי במפלגת ותיקי ישראל בראשותו של דני יתום

ראש המוסד לשעבר.

הנני פועלת רבות בוועדות בכנסת למען הקשישים והנכים.

בתאריך 18.11.21 ארגנתי והובלתי הפגנה בכיכר רבין ביחד עם פעילים ,ארגוני נכים וקשישים  וזאת כדי לגרום לממשלה להתעורר ולטפל במחסור העובדים הזרים בסיעוד ולעצור את התופעה של נטישות וסחיטות מטופלים סיעודיים ע"י מטפלים זרים ולהסדיר את כל הכאוס הזה בחקיקה.

הנני מגישת תוכנית הרדיו "קולמן לגיל השלישי"  שמטרתה הנגשת מידע למאזינים תוך המלצות לשינוי חוקים עבור קשישים וסיעודיים וכן מתראיינת רבות בתקשורת מתוך חשיבות לזעוק את כאבי

חסרי הישע ודורשת תיקון עבורם"

מה חשוב לי?

חשוב לי לקדם חיים בכבוד לכל אזרחי ישראל וביניהם: ציבור הגמלאים, אנשים עם מוגבלויות, נשים,  משפחות, חינוך, עצמאים וכן למגר את הבירוקרטיה ואת יוקר המחיה ולפעול למען שיויון אזרחי.

מטרתי היא לאפשר רווחה וחיים בכבוד ללא חשש כלכלי. חשוב לי לחזק את החוסן החברתי בישראל, את הסולידריות החברתית, לייצר אחדות בחברה.

אני רואה במפלגת העבודה בית פוליטי עבור כל האזרחים שהצדק החברתי פועם בליבם.

למה אני?

"כדי שלח"כ ת/יהיה לה/ו מוטיבציה לבצע שינוי וחקיקה וידע מה לשנות הוא חייב להיות מחובר לשטח"

"אני עובדת סוציאלית כ20 שנה, מחוברת לצרכי האוכלוסיות השונות, מכירה את הנקודות שיש לשנות בחוקים עבורן, כאישה הנני מכירה את החסמים אותם יש לשנות ויחד עם זה הנני עצמאית ומבינה את מצוקת העצמאים שגברה בתקופת הקורונה וגרמה לעסקים רבים להסגר ולמשפחותיהם להגיע לפת לחם,  כבת לאמא שעסקה בניהול ביה"ס  וכאמא לילדים במערכת החינוך בוער בי הרצון להתאמת מערכת החינוך לצרכי הילדים ב2022,  בנוסף לצערי בממשלתנו אין הערכות לעלייה בתוחלת החיים והיות וחשוב שאזרחנו יוכלו לחיות בכבוד, אפעל ללא לאות בהובלת מהלך רוחבי של הערכות מדינת ישראל להזדקנות האוכלוסייה.